Húsvéti footgolf kupa

Húsvéti Footgolf Kupa – 2017

Nagy péntek – nagy labdák a golfpályán

Az idei év első footgolf versenye a felújított Academy Golf Budapest footgolf pályáján, a Húsvéti Footgolf kupa pénteken kerül megrendezésre Budapest szívében.

Időpont: 2017.04.14. 12:00
Helyszín: 1037 Budapest, Perényi út 6.
Footfee: előzetes regisztrációval (2017.04.13. éjfélig bezárólag) 6.500 Ft, regisztráció nélkül 8.000 Ft

Az időjárás kedvezett a bátor footgolf játékosoknak, akik eljöttek megméretni magukat a felújított footgolf pályán. A játék igen szorosra sikerült, mivel az első helyen holtverseny alakult ki Zsuppán Péter és Karakas Attila között. A szétrúgás során azonban Zsuppán Péter bizonyult jobbnak, így ő vihette haza az Emil Frey – Mazda Zugló felajánlását, egy hétvégi tesztvezetést az új Mazda MX5 Roadsterrel. A harmadik helyezett Szmolicza “Cápa” Gábor lett.

A juniorok versenyét Jusztin Ármin nyerte, a második helyet Kenesei Soma, míg a harmadik helyet Báti Gergő szerezte meg.

Az Accent Hotel Management által felajánlott kétszemélyes wellness hétvégét kisorsoltuk, a szerencsés nyertes Khell Bogdán lett.