Budapest Footgolf Kupa és Magyar Footgolf Bajnokság 6. fordulója

I. Budapest Footgolf Kupa és II. Magyar Footgolf Bajnokság 6. forduló – Összefoglaló

Habár tombol a hőség, a magyar Footgolf legjobbjainak ez sem veszi kedvét a bajnokságokban való előre meneteltől. Bravúrosabbnál bravúrosabb lövéseknek lehettünk tanúi mind a Budapest Kupán, mind a II. Magyar Bajnokság legutóbbi fordulójában.

A Budapesti Footgolf Kupa résztvevői

A Footgolf Európa Bajnokság ugyan már lecsengett, de a Budapest Kupán induló versenyzőknek lehetőségük nyílt az EB-n újonnan létesített lyukak kipróbálására. Vagyis nemcsak a Footgolf Európa Bajnoki cím megszerzése volt az egyetlen inspiráló erő, hanem a profi játékosoknak saját eredményük megdöntése, míg a tucatnyi új játékos pedig megszerzett eredményét hasonlíthatta össze a világklasszisokéval.

3. Balázsi Csaba (77)

Hasonló izgalmakat tartogatott a múlt vasárnap megrendezésre került II. Magyar Footgolf Bajnokság 6. fordulója is. Nagyon szoros versenyben Papp Péter 65 rúgással került ki győztesen, maga mögé utasítva a jelenleg ranglista-vezető Balázsi Csabát (67) és Bíró Lászlót (68).

A forduló további díjazottjai:

Női:
1. Fridrich Edina (90)
2. Kriss-Gáspár Gabriella (95)

Legjobb Junior játékos: Polgárdi Milán (78)

Legjobb újonc: Szabó László (80)

Hotel Juniperus Kecskemét

Végül, de nem utolsó sorban a Footgolf Academy Kupa fődíjának nyertese, aki magáénak tudhat egy kétnapos városnézős hétvégét Kecskeméten a Juniperus Hotel felajánlásából: Balázsi Csaba

A Budapest Footgolf Kupa képei ITT, a II. Magyar Footgolf Bajnokság képei pedig ITT találhatók!